מכונות YDF

כל הקטגוריות
EN

פרויקטים

בית> פרויקטים

מגרסת EFB חדשה עם פיר בודד מותקנת במלזיה

בתחילת יוני - 2018 הסתיימה עבודת ההזמנה של SS Palm EFB Shredder על ידי מהנדסי YDF. לפני שהגענו, התקנת המגרסה של PALM EFB וחיברה חוט על ידי המשתמש שלנו. הפרויקט ממוקם בסלנגור, מלזיה.

המהנדס שלנו בדק בקפידה את כל הברגים, תיבת ההילוכים והמיסבים, הגדרת המערכת ההידראולית והגדרת ה-PLC תוך כחצי שעה, גילה שחסר בורג אחד, תיבת הילוכים ללא שמן. כל הבעיות הללו נפתרו במהירות על ידי עובדי המשתמשים.

תמונות

עם המאמצים של שני הצדדים, ההזמנה הייתה די חלקה. המשתמש היה מרוצה מהקיבולת ואורך הפלט של סיבי EFB שמן דקל. הבדיקה בוצעה עם דקל שמן מיושן EFB וסיב הפלט היה באורך של פחות מ-20 מ"מ, כאשר נעשה שימוש במסך 50 מ"מ.

אנו מעודכנים יותר למידע הקיבולת עם סיבים רטובים של EFB, לאחר שחזרנו לסין. כאשר מגרסה דקלים עובדת עם סיבים יבשים למחצה עם תכולת לחות בסביבות 50-60%, הקיבולת היא בסביבות 2-2.5T לשעה. כאשר בודקים על סיבים רטובים MC 70% הם מקבלים לפחות 1 טון לשעה. זה מספק מספיק עבור המכונה עם מנוע חשמלי 45KW.

מגרסה SSמיושם לראשונה בשמן דקל EFB בגודל הפחתת בעולם. לאחר בדיקות פוליטיות במפעל שלנו בתחילת שנת 2017, ניתוח היתכנות ארך שנה אחת על ידי הלקוח שלנו. שנינו חושבים שזו תהיה המכונה להפחתת הגודל העיקרי של דקל השמן המתאימה ביותר בקו ייצור כדורי EFB של דקל שמן, מכיוון שהיא מבוקרת PLC הדורשת פחות מיומנות למפעיל, ויש לה גם תכונות משמעותיות כמו:

בקרת PLC, קלה להפעלה עבור עובד רגיל

הפוך אוטומטית במקרה של עומס יתר, עבד מחדש באופן אוטומטי

דוחף הידראולי לגריסה יעילה גבוהה

אפשרות למסך בפלט, לקבלת גודל נדרש של סיב efb

החלפה מהירה של סכינים

ניתן להשתמש בסכין 4 פעמים על ידי סיבובו בזווית של 90 מעלות, כך שיש לו חיים ארוכים

הסכין עשוי D2, עמיד, להפחית את עלות חלקי החילוף שלך.

סוג זה של עיצוב מכונה, מוביל לפחות סיכוי לחסימה


שלח חקירה

קטגוריות חמות