מכונות YDF

כל הקטגוריות
EN

פרויקטים

בית> פרויקטים

Pekanbaru Indonesia EFB Chipper עם מנוע 132KW מתחיל לעבוד

למשתמש מ-Pekanbaru כבר היה EFB Shredder כפול ומכונת סיבי EFB, למה הוא קנה מכשיר EFB Chipper?

תמונה 1

דקל הנפט הוא אחד הצמחים היקרים ביותר באינדונזיה, תעשיות דקל הנפט מייצרות כמות שפע של ביומסה כוללות סיבים דקלים (PPF), ושפכי טחנת שמן דקלים (POME), גזע דקל שמן (OPT), שמן דקל (OPF) ), מעטפת גרעיני דקל (PKS), צרור פירות ריק (EFB), ה-OPF וה-OPT שנוצרו ממטעי דקל שמן בעוד דקל השמן EFB, POME, PKS ו-MF הם מטחנת שמן דקלים.

טחנת שמן הדקלים עצמאית באנרגיה, משתמשת ב-PPF ו-PKS כדלק להפקת קיטור בדודי פסולת דלק לעיבוד, וייצור חשמל עם טורבינות קיטור. בעוד EFB, נחשב כדלק גרוע בשל גודל גדול ותכולת לחות גבוהה, כרגע אינו בשימוש באינדונזיה.

בשנים האחרונות, העלויות הגדלות של דלק מאובנים עודדו תעשיות כבדות הנשענות באופן מסורתי על נפט לכבשן, סולר וגפ"מ לפנות למקורות חלופיים לאנרגיה ביומסה כגון שבבי עץ, כדורי צרור פירות ריקים (EFB), קליפת גרעיני דקל ( PKS), EFB ונביחות עצים.

המשתמש שלנו מ-Pekanbaru, מחוז Riau שבאינדונזיה, מוצא ברגישות את ההזדמנות העסקית ומנצל אותה. המפעל שלו מעבד EFB ולחץ על סיבי EFB לסיבי EFB קצרים, ומוכר את הסיבים לחברות בקרבת מקום שדודים מפעילים דלק מאובנים יחד עם ביומסה.

תמונה 2

תמונה 3

ה-EFB Chipper שלנו, עם קיבולת 8TPH, הותקן במפעל שלהם באוקטובר 2019. המשתמש נהנה משירות ההזמנה החינמי שלנו מכיוון שבאותו זמן בדיוק סיימנו את תערוכת Palmex במדן. לאחר בדיקת קיבולת ובדיקת אורך הסיבים, המשתמש היה מרוצה ומרוצה מה-EFB Chipper הסינית ומהשירות שלנו.

תמונה 4

למעשה, לפני שהוא רכש את ה-EFB Chipper שלנו, היו במפעל שלהם שתי יחידות של מגרסה EFB כפולת פיר ושתי יחידות של מכונת סיבי EFB מסוג פטיש.

תמונה 5

כשנשאלו את הסיבות שהם רוכשים את ה-EFB Chipper שלנו, אמרו: "חלק מהקונים שלנו מבקשים סיבים קצרים אפילו יותר כמו פחות מ-2 אינץ', המכונה הנוכחית שלנו לא יכולה לעשות. אבל ה-EFB Chipper שלך יכול."

תמונה 6אם יש לך דרישות ייצור דומות, בבקשה תמונה-8-1

שלח חקירה